Úradné správy

Úradná správa SOFZ č. 8

Úradná správa SOFZ č. 8

Sekretariát SOFZ

Sekretariát SOFZ vyzýva záujemcov o školenie trénerov licencie C, aby sa prihlásili na sekretariáte SOFZ, Za Hornádom 15, Spišská Nová Ves. Školenie sa uskutoční v mesiacoch september, október(termín bude upresnený v nasledujúcich Ú.S., začiatok školenia piatok, ukončenie školenia nedeľa).

FK SOFZ ( 1, 2 trieda dospelí) si môžu vyzdvihnúť futbalové lopty v počte 3 kusy ( dotácia SOFZ ) na sekretariáte SOFZ v čase zasadnutia odborných komisií. SOFZ odporúča FK, aby lopty boli použité ako hracie lopty v majstrovských stretnutiach.

Úradná správa ŠTK č.8/2009:

1. ŠTK súhlasí s odohraním stretnutia 10. kola 2. triedy dospelých: Sp. Nová Ves"B"- Richnava , ktoré sa má odohrať dňa 27.9.2009 v obrátenom poradí t.j. na ihrisku v Richnave. V jarnej časti sa stretnutie 24. kola odohrá na ihrisku v Sp. Novej Vsi. Dôvod: vzájomná dohoda zainteresovaných klubov.

2. ŠTK dôrazne upozorňuje FK SOFZ na zaslanie zoznamov mužstiev pod ďalšími disciplinárnymi následkami.

 

 
Úradná správaDK č.8

DK uvoľňuje dňom 2.9.2009 činnosť hráčovi FK Letanovce Adrián Biskup(910205).

DK po prešetrení udalosti v zápase 4.kola 1. triedy žiakov medzi FK Rudňany- FK Prakovce nariaďuje zvýšiť usporiadateľskú službu na 10 usporiadateľov.

DK žiada FK Matejovce n/H o predloženie potvrdenia o uhradení pokuty do 9.9.2009 pod ďalšími disciplinárnymi následkami podľa RS..

Zastavenie činnosti nepodmienečne:

1 stretnutie : HUDEC Jozef (740711)- FK Slovinky, podľa DP1 1/a
2 stretnutia : BANDŽUCH Stanislav (880424)- FK Richnava , podľa DP1 5/a
4 stretnutia : PUKLUŠ Kamil (940903) - FK Harichovce od 30.8.2009 podľa DP1 3/b
4 stretnutia : KRŠIAK Ľubomír (910720) - FK Harichovce od 30.8.2009 podľa DP1 3/b

Poplatky:
1,66 € - Letanovce, Rudňany
3.32 € - Harichovce , Slovinky , Richnava

KR SOFZ

Zmeny v obsadení R a DZ na 5. a 6.9.2009

I. trieda, dospelí, 5. kolo, 6.9.2009 o 15.30 hod.

Chrasť n/H - Sp. Hrušov: Kertes, Rusnák, Klokočka, Švarc

Poráč - Jamník, 10.30:Pavlovský, Lapšanský, Silla, Grečko,

Nálepkovo - SŠM Bystrany: Dźima Kunzo L. Š. Kunzo, Slamený,

Hnilčik - Odorín Staško za Labaša M. ako R

Markušovce - Iliašovce o 10.30 Pavlik za Valla

Olcnava - Mníšek n/H: Kunzo V. Ako AR 2 Tkáčik

II. trieda, dospelí, 6. kolo, 6.9.2009, 15.30 hod.

Slovinky - Švedlár: Baldovský, Petruška, Kapusta Grečko,
Sp. Tomášovce - Matejovce o 10.30 Kotrady Labaš D. Jánoš Schlesinger

Sp. Bystrany - Richnava Kunzo V. ako R

I. trieda, dorast, 5. kolo, 5.9.2009, 13.30 hod.

Kluknava - Harichovce Tornay ako R Kunzová,

I.trieda dorast 5.kolo 5.9.2009 o 13.30

Jaklovce - Odorín Džima ako R Zmij O. Zmij P. ruši sa delegácia

Mníšek - Teplička Vaščura ako AR1

I. trieda, žiaci, 5. kolo, 5.9.2009, 11.30 hod.

Slovinky - Kluknava: Tornay ako R Kunzová,
Chrasť - Jaklovce Kunzo V. za Labaš M.

Harichovce - Rudňany Pekár za Regeca

Helcmanovce - Margecany Zmij P. Ruší sa delegácia

KR predvoláva na svoje zasadnutie 9.9.2009 o 16.30 R Jánoša

Obsadenie R a DZ na dni 12. a 13. 9. 2009

I.trieda dospelí 6.kolo 13.9.2009 o 15.30 hod.

Sp.Hrušov - Mnišek Rusnák Duffek VsFZ Grečko

Iliašovce - Olcnava Pecha Macala Labaš M. Schlesinger

Bystrany - Markušovce Petruška Kapusta Jánoš Vall

Letanovce - Nálepkovo o 10.30 Staško Baldovský Bartko VsFZ

Odorín - Domaňovce o 10.30 VsFZ Martinko KunZo Š. Kapusta

Jamník - Hnilčík Legát Silla Zmij O. VsFZ

Chrasť - Poráč Baldovský Bartko Staško VsFZ

II.trieda dospelí 7.kolo 13.9.2009 o 15.30 hod.

Švedlár - Sp. Bystrany o 10.30 Zmij O. Silla Lapšanský Slamený

Matejovce - Slovinky Halula Kunzo Š. Martinko Kapusta

SNV B - Sp. Tomášovce Labaš D. Kertés Klokočka VsFZ

I.trieda dorast 12.9.2009 o 13.30 hod

Markušovce - Chrasť Bartko Acksteinerova

Hrabušice - Olcnava Labaš M. Klokočka

Teplička - Jamník Pecha Kapusta

Harichovce - Mníšek Macala

Nálepkovo - Kluknava Silla

II. trieda dorast 12.9.2009 o 13.30 hod.

Bystrany - Letanovce - Labaš D. Jánoš

Odorín - Margecany Petruška Martinko

SNV B - Jaklovce Halula Kunzová - ihrisko Poráč

Sp. Bystrany - Sp. Hrušov o 11.00 Labaš D, Jánoš

1.trieda žiaci 12.9.2009 o 11.30 hod.

Jaklovce - Margecany o 13.30 Rusnák Vaščura

Rudňany - Helcmanovce o 10.30 Kertés Baldovský

SNV B - Harichovce o 14.00 Baldovský Kertés

Kluknava - Prakovce Rusnák Vaščura

V. Folkmar - Slovinky o 13.30 VsFZ

Chrasť - Hrabušice Bartko Acksteinerová

II.trieda žiaci 12.9.2009 o 11.30 hod.

Teplička - Nálepkovo Pecha Kapusta

Letanovce - Markušovce Labaš M. Klokočka

Mníšek - Sp. Hrušov Lapšanský Gburová

Hnilčík - Richnava VsFZ

Poráč - Iliašovce Halula Kunzová

Olcnava - Odorín Martinko Petruška

II.trieda dospelí 15.9.2009 o 15.30 hod.

SNV B -Slovinky Martinko Halula Klokočka Tkáčik

Matejovce - Sp. Bystrany Bartko Kertes Baldovský Pavlik

Švedlár - Richnava Kunzo L Lapšanský Silla Slamený

KR pozastavuje delegáciu R: Zmij P, Regec a DZ Brezovaj a Podoben na 3 stretnutia za nedostatky v plnení si povinnosti pred stretnutím.

 

 

 

 

 

(c) Spišský oblastný futbalový zväz

Počet návštev na tejto stránke : 1534161