Úradné správy

Úradná správa SOFZ č.4, 7.7.2020

Úradná správa SOFZ č. 4

ŠTK SOFZ

1.Termínová listina SOFZ pre súťažný ročník 2020/2021:

Dospelí:

VI. L - prihlásených 14 družstiev(dvojkolovo)- jesenná časť - 1.kolo - 09.08.2020 13.kolo - 01.11.2020 a ďalej víkendy, hrací deň - nedeľa(okrem schválených výnimiek)
jarná časť - 14. kolo - 08.11.2020,15. kolo - 04.04.2021

VII.L - prihlásených 11 družstiev(dvojkolovo) -jesenná časť - 1.kolo - 09.08.2020 a ďalej víkendy,11.kolo - 18.10.2020 hrací deň - nedeľa(okrem schválených výnimiek) jarná časť - 12.kolo - 11.04.2021

Mládežnícke kategórie:

U19 - A - prihlásených 8 družstiev (trojkolovo)- jesenná časť -1.kolo - 22.08.2020,11.kolo - 31.10.2020,hrací deň - sobota.
jarná časť - 12. kolo - 17.04.2021.

U19 - B - prihlásených 7 družstiev(trojkolovo) - jesenná časť - 1.kolo - 22.08.2020,11.kolo - 31.10.2020,hrací deň - sobota(okrem schválených výnimiek)

jarná časť - 12.kolo - 17.04.2021

U15 - A - prihlásených 12 družstiev(dvojkolovo) - jesenná časť - 22.08.2020,11.kolo - 31.10.2020,hrací deň sobota(okrem schválených výnimiek).

jarná časť - 12.kolo - 10.04.2021

U15 - B - prihlásených 8 družstiev(trojkolovo) - jesenná časť - 1.kolo - 22.08.2020,11.kolo - 31.10.2020,hrací deň - sobota(okrem schválených výnimiek)

jarná časť - 12.kolo - 17.04.2021

Súťaž prípraviek(U11) - prihlásených 6 družstiev:

súťaž sa odohrá turnajovým spôsobom a zápisy budú evidované cez ISSF systém

Koniec súťaží:
dospelí: 20.06.2021
mládež: 19.06.2021

2. Aktív ŠTK SOFZ sa uskutoční dňa 14.07.2020 o 16:30 hod. v priestoroch Gymnázia- Školská 7(pri podjazde, za každý FK 1 zástupca). Programom aktívu je vyžrebovanie nového súťažného ročníka 2020/2021.

3. ŠTK upozorňuje FK, že tréningový proces hráčov môžu vykonávať za dodržiavania hygienických opatrení vydaných Úradom verejného zdravotníctva SR(dezinfekcia rúk, dodržiavanie pokynov pri očiste tela- ideálne doma).

4.ŠTK na základe rozhodnutia Riadnej konferencie SOFZ zo dňa 08.11.2019 organizuje v súť. roč. 2020/2021 súťaž prípraviek (U 11), ktorý sa bude hrať turnajovým spôsobom. Hráči musia byť riadne zaregistrovaní cez ISSF a musia mať zaplatený členský poplatok. Z každého vyžrebovaného stretnutia musí byť vytvorený zápis o stretnutí cez ISSF(prípravky budú vedené ako samostatné družstvo).

5.ŠTK vyzýva FK, ktoré budú mať záujem o výmenu žrebovacích čísiel, aby tieto zmeny nahlásili do 10.7.2020 po vzájomnom schválení cez ISSF systém na komisiu ŠTK.

Žrebovacie čísla v súťažiach SOFZ, súťažný ročník 2020/2021

VI. Liga SOFZ - dvojkolovo
1. Prakovce
2. Jamník
3. Teplička
4. Markušovce
5. Helcmanovce
6. Odorín
7. Spartak Bystrany
8. Kojšov
9. Margecany
10. Letanovce
11. Smižany
12. Mníšek n./H.
13. Chrasť n./H.
14. SŠM Bystrany

VII. Liga SOFZ - dvojkolovo
1. Poráč
2. Sp. Hrušov
3. Sp. Tomášovce
4. Hnilčík
5. Slovinky
6. Gelnica B
7. Rudňany B
8. Matejovce n./H.
9. Teplička B
10. Iliašovce
11. Krompachy B

U 19 A - trojkolovo
1. Hrabušice
2. Odorín
3. Teplička
4. Chrasť n./H.
5. Slovinky
6. Olcnava
7. Spartak Bystrany
8. Matejovce n./H.

U19 B - trojkolovo
1. Kluknava
2. Margecany
3. V. Folkmar
4. Helcmanovce
5. Prakovce
6. Gelnica
7. Nálepkovo

U15 A - dvojkolovo
1. Hrabušice
2. Jamník
3. Teplička
4. Markušovce
5. Slovinky
6. Odorín
7. SŠM Bystrany
8. Olcnava
9. Sp. Tomášovce
10. Letanovce
11. Rudňany
12. Iliašovce

U15 B - trojkolovo
1. Prakovce
2. Kluknava
3. V. Folkmar
4. Margecany
5. Helcmanovce
6. Mníšek n./H.
7. Gelnica
8. Nálepkovo

Prípravka SOFZ U11
1. SNV
2. Olcnava
3. Smižany
4. Sp. Hrušov
5. Kojšov
6. Letanovce
7. Rudňany 

 

 

 

 

(c) Spišský oblastný futbalový zväz

Počet návštev na tejto stránke : 1744154