Úradné správy

Úradná správa SOFZ č. 7, 31.8.2010

Úradná správa SOFZ č. 7

Úradná správa ŠTK č.7/2010:

1. ŠTK pozýva na deň 8.9.2010 o 16.30 hod., zo stretnutia 1.A triedy žiakov: Slovinky- Letanovce, vedúceho družstva p. Furína Jána, kap. mužstva Dominka Hudeca zo Sloviniek, vedúceho mužstva Miroslava Mlynára, kap. mužstva Martina Zaliberu, haráčov Adriana Vitka č.RP. 960214, Patrika Lapšanského č.RP. 960701 z mužstva Letanoviec a rozhodcu stretnutia Petra Jánoša. Vedúci mužstva Letanoviec donesie so sebou reg. preukazy namietaných hráčov ako aj iný hodnoverný doklad totožnosti.

2. ŠTK zamieta žiadosť TJ Slovan Nálepkovo o preloženie UHČ stretnutia 5. kola 1. triedy dospelých: Nálepkovo- Kluknava v zmysle ROZPISU SÚŤAŽÍ SOFZ strana 8 bod 16. písmeno b.

3. ŠTK oznamuje TJ FC Kluknava žiaci, že UHČ 3. kola stretnutia 1.B triedy žiakov bolo zmenené v Úradnej správe SOFZ č.5 zo dňa 18.8.2010.

4. ŠTK dôrazne upozorňuje FK o zaslanie zoznamov družstiev pod následkami zastavenia pretekárskej činnosti klubu v príslušnej súťaži:
2. trieda dospelí: Sp. Tomášovce, V. Folkmar

1. A trieda žiakov: Rudňany

1. B trieda žiakov: Kluknava

DK SOFZ

Zastavenie činnosti nepodmienečne :
2 stretnutia: OLEJNÍK Marián (92 09 16) FK Letanovce podľa DP1 5/a
                   BALANEAN Maroš (89 10 27) FK Hnilčík podľa DP1 5/a
4 stretnutia: TÓTH Marek (84 10 21) FK Mníšek n./H. podľa DP1 3/b

DK dňom 31.8.2010 uvoľňuje činnosť hráčovi FK Odorín ZEKUCIA Stanislav (80 07 17)

DK ukladá trest vedúcemu mužstva FK Mníšek n./H. SMIŽIK Jaroslav (08.09.1965) zákaz výkonu akejkoľvek funkcie do konca jesennej časti súťažného ročníka 2010/2011 , za hrubé nešportové správanie a za vykázanie z lavičky v 4. kole I.triedy dospelých medzi FK Chrasť n./H. - FK Mníšek n./H. , podľa DP1 čl. 2

DK ukladá FK Mníšek n./H. finančnú pokutu vo výške 19,92 € podľa DP2 1/b a RS bod 7 písmeno d.)

Poplatky :
1,66 € - FK Letanovce
3,32 € - FK Hnilčík , Odorín
9,96 € - FK Mníšek n./H

KR SOFZ

Zmeny v obsadení R a DZ na deň 1.9.2010

II.trieda dospelí 5.kolo o 16.30 hod.
Slovinky - Richnava Pavlovský ako R za Kotradyho
Matejovce n/H - Sp.Tomášovce Staško ako AR2 za Jánoša
Mária Huta - Letanovce Kunzo L. Zmij O. Silla Kotrady

1. trieda dospelí  5.kolo 5.9.2010 o 15.30 hod.
Olcnava - SŠM Bystrany PetruškaMartof Dunka Podoben
Odorín - Jamník Žiga F. ako R
Nálepkovo - Kluknava o 10.30 Kotrady Rusnák Palaščák Schlesinger
Iliašovce - Domaňovce Kunzo L. Labaš T. Rusnák Vall
Sp.Bystrany - Markušovce o 10.30 Kunzo L Labaš D Halula Tkáčik
Mníšek n/Hn - Sp. Hrušov Pecha za Gbúrovú
Hnilčík - Chrasť Kunzo Š. za Petrušku

II.trieda dospelí 6.kolo 5.9.2010 o 15.30 hod.
Sp.Tomášovce - Mária Huta Kotrady Žiga M. Macko Fógel
Slovinky - Matejovce Jánoš ako R za Martofa
V.Folkmár B - Richnava , 4.9.2010 o 15.30 Kunzo L. Silla Vaščura Kotrady

1.trieda Dorast 5.kolo 4.9.2010 o 15.30 hod.
Harichovce - SŠM Bystrany Rusnám Mičudová
Nálepkovo - Jamník Petruška Acksteinerová
Hrabušice - Margecany Klokočka Labaš M.
Latanovce - Mníšek n/Hn Staško

1.A trieda žiaci 5.kolo 4.9.2010 o 13.30 hod.
Iliašovce - Hrabušice Labaš M. Klokočka
Odorín - Domaňovce Rusnák Mičudová
Sp.Hrušov - SNV C Šofranko ruší sa delegácia
Letanovce - Markušovce Duffek ruší sa delegácia

1.B trieda žiaci 5.kolo 4.9.2010 o 13.30 hod.
Nálepkovo - Prakovce Acksteinerová Petruška
Mníšek - Jaklovce Kotrady Palaščák
Helcmanovce - Margecany o 11.30 Šoltés za VsFZ

KR PD na jedno stretnutie dospelých R Jánošovi za nedostatky v stretnutí žiakov 1.A triedy žiakov Slovinky - Letanovce
KR zaraďuje na nominačnú listinu R - Petruška Patrik , SNV Matušková 12 , 052 01 , Mob : 0901 700731
KR predvoláva na svoje zasadnutie dňa 8.9.2010 o 17.00 hod. ,R - Rusnák D. ,DZ Brezovaj
KR berie na vedomie list FK Baník Slovinky ohľadom delegácie R a DZ na stretnutia . Vzhľadom na vzniknutú situáciu v cestnej premávke bude prihliadať na obsadzovanie R a DZ.

 

 

Obsadenie R a DZ na deň 11.9 - 12.9. - 15.9. 2010

1.trieda dospelí,  6.kolo - 12.9.2010 o 15.30 hod.

Sp.Hrušov - Hnilčík , 10.30 Petruška Klokočka Žiga M. VsFZ
SŠM Bystrany - Chrasť n/H , 10.30 Halula Labaš D. Dunka VsFZ
Markušovce - Mníšek n/Hn Šofranko Zmij O. Vaščura Brezovaj
Domaňovce - Sp. Bystrany VsFZ VsFZ Labaš M. Schlesinger
Kluknava - Iliašovce Silla Richnavský Palaščák Podoben
Jamník - Nálepkovo Rusnák Martoff Pecha Legát
Olcnava - Odorín Labaš T. Staško Acsteinerová Grečko

2.trieda dospelí , 7. kolo - 12.9.2010 o 15.30 hod.

Matejovce - V.Folkmár B Kunzo Š Kunzová Olejník Kapusta
Mária Huta - Slovinky , 10.30 VsFZ Silla Palaščák Brezovaj
Letanovce - Sp.Tomášovce Jánoš Petruška Klokočka Slamený

2.trieda dospelí , 8.kolo - 15.9.2010 o 16.30 hod.

Letanovce - Slovinky Petruška Klokočka Kunzová Schlesinger
Mária Huta - V.Folkmár B Kotrady Silla Zmij O.
Matejovce - Richnava Rusnák Dunka Kunzo Š. Tkáčik

1.trieda dorast , 6.kolo - 11.9.2010 o 15.30 hod.

Bystrany - Teplička Labaš D. Labaš T.
Markušovce - Letanovce Labaš M. Mičudová
Margecany - Spartak Bystrany ,16.00 Kotrady Palaščák
SNV B - Hrabušice ,12.9.2010 o 13.15 / HP Poráč / Šofranko
Jamník - Chrasť n/H Staško Olejník
Harichovce - Nálepkovo Pecha Martof

1.A trieda žiaci, 6.kolo - 11.9.2010 o 13.30 hod.

Rudňany - Chrasť n/H , 10.30 Rusnák Acksteinerová
Slovinky - Teplička Labaš T. Labaš D.
Markušovce - Harichovce Labaš M. Mičudová
SNV C - Letanovce /HP - Poráč/ Petruška st.. Petruška ml.
Domaňovce - Sp. Hrušov Staško Olejník
Hrabušice - Odorín Martof Pecha
Olcnava - Iliašovce Kunzová Halula

1.B trieda žiaci , 6.kolo - 11.9.2010 o 13.30 hod.

Margecany - Kluknava , 14.00 Kotrady Palaščák
Jaklovce - Helcmanovce , 12.00 Silla Palaščák
Mária Huta - Mníšek n/Hn Vaščura Medvec
Hnilčík - Nálepkovo Zmij O. Richnavský



 

 

 

 

(c) Spišský oblastný futbalový zväz

Počet návštev na tejto stránke : 1534170