Úradné správy

Úradná správa SOFZ č. 14

Úradná správa SOFZ č. 14

Sekretariát SOFZ

Zasadnutie Rady SOFZ sa uskutoční dňa 11.11.2009 o 17.00 hod. v Spišskej Novej Vsi (miesto konania bude upresnené v pozvánke).

Úradná správa ŠTK č.14/2009:

1. ŠTK kontumuje stretnutie 10. kola 1. triedy žiakov Chrasť n/H - Helcmanovce na 3:0 v prospech Chraste n/H. Dôvod: neúčasť hostí na stretnutí.

2. ŠTK nariaďuje odohrať stretnutie 11. kola 1. triedy žiakov Sp. Nová Ves „B" - Kluknava dňa 17.10.2009 o 16.30 hod. na umelej tráve futb. štadióna FK Sp. N. Ves. Dôvod: vzájomná dohoda zainteresovaných klubov.

3. ŠTK na základe oznámenia FK Sp. N. Ves „B" súhlasí s odohratím stretnutí v prípade nepriaznivého počasia na umelej tráve v areály FK Sp. N. Ves a zároveň upozorňuje FK, že nastúpiť na stretnutie s kopačkami s vymeniteľnými kolíkmi je zakázané.

4. ŠTK pozýva na deň 21.10.2009 o 17.00 hod. hráča Farkašovský Andrej číslo r.p.:840710 a kapitána mužstva TJ Lokomotíva Matejovce n/H p. Jančára Miroslava, kapitána FK Sp. N. Ves „B" Grigera Jakuba, ako aj rozhodcu Erika Martinka, AR1 Petra Jánoša a DZ stretnutia Františka Kapustu. Hráč Farkašovský Andrej okrem uvedeného reg. preukazu prinesie so sebou aj iný hodnoverný doklad totožnosti (OP, cest. pas).

DK SOFZ 

Úradná správa č.14

DK neprerokovala žiadosť FK Slovinky pre nesplnenie náležitosti .

DK dňom 14.10.2009 uvoľňuje činnosť hráčovi FK Bystrany Klešč Radoslav (780910)

DK ukladá finančnú pokutu 33,19 € , FK Helcmanovce za nenástupenie na majstrovské stretnutie 10. kola 1. triedy žiakov medzi FK Chrasť n./H. -FK Helcmanovce

Zastavenie činnosti nepodmienečne:
1 stretnutie: NEUPAUER Branislav (800205) - FK Letanovce, za 4.ŽK podľa DP 13/5a
4 stretnutie: PAVLIK Marek (750617) - FK Olcnava, od 12.10.2009 podľa DP1 6/b

Poplatky:
1,66 €,- FK Slovinky , Letanovce , Olcnava , Helcmanovce
3,32 €,- FK Bystrany

KR SOFZ

Zmeny R a DZ na dni 17. a 18.10. 2009

I.trieda dospelí 11. kolo 18.10.2009 o 14.00 hod.

SNV - Domaňovce - Sp. Hrušov Kotrady Bartko Labaš D. Vall

Nálepkovo - Hnilčík Rusnák za Zmija P.

Olcnava - Chrasť o 10.30 Pavlik ako DZ

Mníšek - Jamník Zmij P.za Rusnák a

Iliašovce - Odorín o 10.30 Staško za Kertesa , Schlesinger ako DZ

Bystrany - Letanovce Kunzo V. ako DZ

II. trieda dospelí 13.kolo 18.10.2009 o 14.00 hod.

Švedlár - Slovinky Pavlik ako DZ

I.trieda žiaci 11. kolo 17.10.2009 o 11.30 hod.

Rudňany - V. Folkmar o 10.30 Jánoš ruší del.

Harichovce - Slovinky Rusnák za Kertesa

SNV B -Kluknava o 16.30 hod. na ihrisku v SNV Baldovský

KR - PD rozhodcovi Pechovi na 2 stretnutia za nedostatky v stretnutí Švedlár - SNV B.

Obsadenie R a DZ na 24.a 25. 10.2009

I.trieda dospelí, 12.kolo 25.10.2009 o 14.00 hod.

Sp. Hrušov - Letanovce Kertes Rusnák Duffek Grečko
Odorín - SŠM Bystrany Labaš D. Jánoš Klokočka Podoben
Jamník - Iliašovce Halula Kunzo Š. Bartko VsFZ
Chrasť n/ H - Mníšek n/H Petruška Silla Zmij O. Vall
Poráč - Olcnava Legát Baldovský Martinko Schlesinger
Hnilčík - Markušovce o 10.30 Žiga M. Lapšanský Labaš D. VsFZ
SNV- Domaňovce - Nálepkovo o 10.30 Labaš M. Martinko Labaš T. Brezovaj

II.trieda dospelí, 14.kolo 25.10.2009 o 14.00 hod.

Sp. Bystrany - Švedlár Regec VsFZ Kapusta
Slovinky - Matejovce n/ H Zmij P. Vaščura Slamený
Sp.Tomášovce - Sp. Nová Ves B o 10.30 Rusnák Kertes Duffek Kapusta

 

 

(c) Spišský oblastný futbalový zväz

Počet návštev na tejto stránke : 1436296